In een eerder artikel schreef ik al over de vaak ondragelijke jeuk.
Vorig artikel Psoriasis: de jeuk!
Op dit moment ben ik bezig met smeren van een hormoonzalf. Het helpt in ieder geval tegen de droogheid en ook de schilfering is zo goed als verdwenen. Ik heb op de dag ook bijna geen jeuk, alleen als ik de volgende ochtend wakker wordt zo’n 24 uur na het smeren is de jeuk weer terug en kan ik mezelf gewoon niet beheersen. Het weekend werd ik er s’nachts wakker van en moest ik gewoon krabben, om gek van te worden!
Omgaan met jeuk
Deze tip kreeg ik van een lezer ‘Mijn tip tegen het krabben is denken aan iets wat je vrolijkt stemt.‘, het gaat dan natuurlijk om de afleiding. Ik geloof wel dat dat werkt alleen om 8 uur s’ochtends vergeet ik helaas aan die tip te denken.
Ik ben zo benieuwd hoe jullie met de jeuk omgaan. Heb je tips, suggesties,’oma weet raad‘, adviezen? Laat je horen!
Wanneer ik veel jeuk heb ga ik in bad liggen met daarin appelazijn 1 kop in een bad
dit helpt mij gedurende 3 dagen en ziet mijn huid er een stuk beter uit
Ook na het haar wassen gebruikte ik appelazijn
dit verlicht ook de jeuk 1 eetlepel op een glas water gewoon na het wassen uitspoelen
het aangroeien van de schilfers werd iets minder
nu gebruik ik eurerin shampoo en voor het wassen smeer ik mijn hoofd in met eurecin lotion met urea
mijn haar ziet er stralend uit echter dit duurd weer een korte periode
zo om de twee dagen a drie dagen
Ook heb ik mijn haar een tijd niet gewassen en alleen de lotion er uit gespoeld ik las bij no poo op het internet dat dit ook kon helpen
Je ziet er niet uit een tijd en het werd ook niet echt beter
tot nu toe werkt het insmeren met eucerin met urea en het wassen daar mee
Mij het beste op mijnhoofd huid en de appelazijn en de lotion van eucerin
op mijn lijf het best
Het enige wat voor mij helpt is anti-histaminica tabletten. Werkt ong. 2 dagen en dan komt de jeuk terug, met name aan de benen. Aerius heet het en is ook voor allergieen.
Ik weet hoe het voelt, met perioden wordt ik er zo gek van….
In een bad met koud water helpt mij als ik er echt gek van wordt. Ik ben ook wel benieuwd naar goede tips!